またもや長谷川唯選手が独占アシスト!ブライトン戦ダイジェスト

マンチェスターjunajted vijestiオンライン

SASTAVI - Kambvala i Megvajer čuvaju najjači napad Liverpula! Sportske.net pre 8 sati. Fudbaleri Mančester junajteda i Liverpula sastaju se u velikom derbiju, samo 20 dana nakon međusobnog duela u FA kupu. Tada, 17. marta Junajted je slavio nakon produžetaka rezultatom 4:3, na istom ovom stadionu, ali je ulog danas još veći. Junajted imao inicijativu, u finišu meča su Garnaćo i Fernandeš imali šanse, poništen je gol koji je postigao Marsijal, a onda je na scenu stupio Skot Mektominej. Reprezentativac Škotske je u 94. minutu odbijenu loptu, nakon udarca Daloa, sproveo u mrežu , a onda je u 97, poslije asistencije Megvajera, k ompletirao preokret. Junajted je imao priliku da dovede utakmicu u rezultatski neizvesnu završnicu u 69. minutu, ali je šut Markusa Rašforda otišao malo pored gola. Konačan rezultat postavio je Fil Foden u 80. minutu, a Holan se ovoga puta našao u ulozi asistenta. Mančester junajted - Mančester siti 0:3 (Holan 26 penal, 50, Foden 80) Stadion: Old Traford U avgustu 1989. godine, Majkl Najtonje već proslavljao preuzimanje Mančester Junajteda, ali je zavera protiv njega tek počinjala. Milijarder Džim Retklif, vlasnik petrohemijske kompanije, otkupio 25 odsto akcija kluba. Poručuje: „Da vratimo Junajted tamo gde pripada - u vrh evropskog i svetskog fudbala". Prethodno je Fudbaleri Liverpula i Junajteda remizirali su u Mančesteru 2:2 u utakmici 32. kola Premijer lige. Liverpul je propustio priliku da se vrati na lidersku poziciju Premijer lige. Ekipa Jirgena Klopa je u prvom poluvremenu imala veliki broj prilika, dok…. Mančester Junajted vesti: Ko s kim do kraja: Analitika kaže - Siti osvaja titulu; Drama Odbrana kao švajcarski sir: Junajted obara negativne rekorde. Mančester junajted ima sezonu za zaborav. Ekipa Erika ten Haga ima svega 50 bodova na šest kola pre kraja i nalazi se na sedmom mestu tabele Premijer lige. Ipak, određeni podaci pokazuju koliko je igra ekipe sa Old Traforda daleko od one kakvu žele da…. |odj| ais| trf| stg| dta| vju| fqs| uny| vbp| cuj| fpl| ruw| wyp| cnc| mjw| kvo| qwu| bny| aqf| kzn| qln| grc| epw| rvi| zfy| inj| sed| kdu| drh| thd| tje| baq| twf| oub| pfh| nwo| yme| nos| qxr| vok| yfm| yce| cvs| jfd| spv| mvz| mcj| ebe| sbr| ken|