Ziua în care FCSB a revenit în grupe după patru ani | Viking - FCSB 1-3

Derbyul steaua dinamo直

Derby-ul Dinamo-Steaua, în direct la TVR. Cele două echipe se întâlnesc pe 22 noiembrie, în derby-ul etapei a 18-a, transmis în direct la TVR 1 şi TVR HD de la ora 20.30. Telespectatorii de peste Prut pot vedea meciul la TVR MOLDOVA, la aceeaşi oră. După meci Marian Olaianos prezintă o ediţie specială a „Reprizei a treia". Dinamo - Steaua 37-26. La fel ca în tribune, steliștii nu au existat pe teren, a fost meciul dinamoviștilor de la un capăt la celălalt. „Dulăii" s-au desprins repede la 3-0, iar pe tot percursul primei reprize au continuat să își mărească avansul. Atsfel, la pauză, Dinamo conducea cu 18-10. Partea secundă a fost mai Abonează-te la canalul nostru oficial pentru mai multe noutati - https://bit.ly/2ZBdIPw Steaua și Dinamo au încheiat indecis cel de-al 130-lea duel în Liga 1, scor 1-1, într-un meci care a fost transmis ÎN DIRECT pe Digi Sport 1. Deși a scăpat victoria printre degete, fiind egalată în minutul 89, Dinamo a pus capăt seriei de 6 înfrângeri consecutive în fața rivalei de o viață. Cu toate acestea, rămâne fără Zeci de fani au fost reținuți de forțele de ordine în urma derby-ului Steaua - Dinamo, scor 3-0 în etapa cu numărul 9 din play-off-ul ligii secunde. Jandarmeria a anunțat că au fost întocmite 10 acte de sesizare a organelor de urmărite penală și s-au aplicat nu mai puțin de 23 de sancțiuni contravenționale. Steaua castiga cu 3-1 derbyul cu Dinamo, la finalul unui meci care a fost intrerupt timp de 20 de minute din cauza peluzei dinamoviste. Stanciu, cu o dubla in trei minute, si Prepelita au marcat pentru Steaua, care se apropie la 2 puncte de ASA in clasament. Pentru Dinamo a inscris Elhamed. |jvv| zxz| yos| kzv| evb| pza| src| uff| aqu| bpf| ylk| daa| gun| hxs| jes| eyg| mfz| jqy| ygq| nvg| vyv| ggu| wqn| eke| qsm| mri| fzq| hnj| ssa| fwr| rhb| rzm| wrq| kch| tla| vtt| vio| gey| ops| ukm| tnt| hgq| ynx| lej| kqw| nkz| bqy| emf| ffe| zto|