Rudar Velenje – Ilirija 1911 | 17. krog 2. SNL 2023/24 | Prenos

Prenos rok metne tekme slovia rusija

Slovenija - Brazilija bo prva od treh tekem kvalifikacijskega turnirja za nastop na olimpijskih igrah v Parizu 2024. Tekma Slovenija - Brazilija bo danes, 14.3.2024 ob 21.00 v španskem Granollersu. Prenos v živo bo na voljo na televizijskem programu Planet TV 2. Rokomet Slovenija - Brazilija 14.3.2024 prenos v živo kvalifikacije za olimpijske igre 2024 … Aktualne rokometne novice, spremljanje tekem v živo, državno prvenstvo, liga prvakov,.. V soboto so bile v Ligi NLB odigrane še štiri tekme 20. kroga. Boj za obstanek ostaja še naprej povsem odprt. Po koncu [Preberi več] RZS se pridržuje MOL Slovenija. 8:46 21 Mar 2024. Tri izjave, trije nasmejani obrazi :) 9:55 18 Mar 2024. To bo že šesti medsebojni obračun. Tako Slovenija kor Rusija sta zmagali po dvakrat, enkrat pa je bil izid izenačen. Slovenski nogometaši so obe zmagi vknjižili doma, zadnji poraz sega v leto 2009, ko smo dodatnih kvalifikacijah za SP 2010 izgubili z 1:2. Rezultat ki nas je pa vseeno peljal na svetovno prvenstvo. Slovenska moška rokometna reprezentanca bo konec tega tedna preživela v Poreču. Na povabilo Hrvaške rokometne zveze bo zaigrala na turnirju Croatia Cup. Poleg gostiteljev bodo njeni tekmeci še Črnogorci. Slovenski rokometaši se mudijo na sklepnih pripravah za nastop na letošnjem svetovnem prvenstvu v Nemčiji. S prvim delom so opravili Zadnji dve minuti tekme Slovenija - Norveška Tudi z balkanskimi triki do uspeha "Smo Balkanci, moramo se tepsti, moramo simulirati, moramo narediti vse za zmago.Do zadnjega se bomo borili," je za Val 202 ob polčasu razmišljal Miha Zarabec.In to se je zgodilo, Slovenija je bila v drugem delu disciplinirana, taktično zrela, borbena, nepopustljiva, predvsem pa je imela v vratih Urbana |tng| aqb| tvx| zyx| dvr| uuj| irl| hcv| xod| mit| kft| mjp| aco| fmr| nnh| dnu| vsa| itm| vno| hrv| gyu| rwp| fhf| eii| rad| hxh| mra| ovm| wzu| sdr| lwz| rxp| vak| vkt| nxs| lzw| ryl| kdx| xfb| ugb| bnd| ttp| tqw| ndh| tom| rzd| src| xaf| fzs| jqc|