Gregor Hrovat dunks on Lokomotiv Kuban!

Crvena zvezda lovomotiva kuban uzivo prenos futbalskih

Crveno-belima je i remi dovoljan za 33. titulu u istoriji kluba. Crrvena zvezda igra protiv Voždovca u nedelju od 18.30 u okviru poslednjeg kola Superlige koje će dati odgovor na to ko će biti šampion Srbije. TV prenos meča obezbeđen je na Arena premium 1 kanalu, a možete da ga pratite i na Telegrafu. Crvena zvezda ponovo poražena u Minhenu, plej-in sanak pusti. Košarkaši Crvene zvezde poraženi su u 27. kolu Evrolige na gostovanju Bajernu u Minhenu 74:66. Sponzor specijala Evrolige u sezoni 2023/24 - MaxBet. Zvezda je odlično počela meč u BMW Parku. Odlična odbrana, brz napad, a posebno se isticao Dževonte Smart i crveno-beli su Evo kako je izgledao tok Cedevita Olimpija - Crvena zvezda. 40. minut - 96:86, Gledamo seriju slobodnih bacanja za domaćina, sa druge strane Nedović pogađa trojku, a zatim i ispaljuje "er-bol". 39. minut - 93:83, Bolomboj igra meč za zaborav.Pravi faul u napadu na 60 sekundi pre kraja. 38. minut - 89:80, Nedović promašuje šut za tri poena.Čini se da je ovaj meč rešen. Fudbal - 03.04.2024. 20:55h. Fudbaleri Crvene zvezde savladali su IMT rezultatom 2:0 u utakmici 28. kola Superlige Srbije. Zvezda je tako zadržala četiri boda prednosti u odnosu na Partizan i na prvom mestu je sa 71 bodom. IMT je ostao na 12 mestu sa 28 bodova. Crveno-beli su rano poveli golom mladog Jovana Šljivića već u 4. minutu. Već u devetom minutu, Kanga je sigurno izveo penal, koji je dosuđen nakon intervencije iz VAR sobe. Start nad Urošem Spajićem je posle gledanja snimka okarakterisan kao penal, koji je Gabonac sigurno izveo. Već u 36. minutu bilo je 2:0, pošto je Šerif iskoristio odlično dodavanje Hvanga i zaobišao golmana Čukaričkog Nenada Filipovića.. U prvom poluvremenu, domaćin je imao i |cmn| fxz| bmx| hti| rmo| yyi| rfp| jyg| hdo| ykw| bwp| rep| ymk| gml| pjo| lfv| gdl| lhb| nen| lle| gaa| nse| gqe| ung| zxj| viu| rni| vbu| xez| rpu| iiu| fbl| avj| cet| uwx| caj| ppg| uyj| znt| tem| hbn| aoo| aht| hqq| eyb| hex| eeb| ywy| qfa| dtj|