Zigic i Pantelic - golovi u derbijima

Nikola zigic gol protivローマ

Gradska liga gde Lazin klub Filip Filipovic Niš, generacija 2011 redja ubedljive pobede, uživajte u Lazinim golovima, asistencijama protiv Atletika i Reala.. Young Boys - Crvena zvezda 2:2 Prvi mec Nikola Zigic. Nikola Žigić na meču protiv Jang bojsa Foto: Stare Slike Primili su gol već u 6. minutu, da bi u 65. imali čak dva gola manjka. Da stvar bude još gora, u 58. minutu crveno-beli su ostali sa čovekom manje što je bio veliki problem za crveno-bele. Nikola Žigi ć (Bačka Topola, 25 Osvojio je i Liga kup 2011. godine, kada je u finalu protiv Arsenala postigao gol i asistirao kod odlučujućeg pogotka, ali je klub te sezone ispao u drugi rang takmičenja (popularni Čempionšip). Najefikasniji je u Bermingamu bio u sezoni 2011/12, kada je na 36 mečeva postigao 12 golova. 1 I due numeri indicano le presenze e le reti segnate, per le sole partite di campionato. Il simbolo → indica un trasferimento in prestito. Modifica dati su Wikidata · Manuale. Nikola Žigić (in serbo Никола Жигић?; Bačka Topola, 25 settembre 1980) è un allenatore di calcio ed ex calciatore serbo, di ruolo attaccante. Check out the latest domestic and international stats, match logs, goals, height, weight and more for Nikola Žigić playing for Birmingham City FC, Serbia men's national team and Valencia CF in the La Liga, World Cup and Premier League Svi pamte gol Nikole Žigića protiv Rome u dresu Zvezde 2005. godine, kao verovatno najlepši srpskog napadača u karijeri. Ova majstorija na sreću je zabeležena kamerom TV Birmingem, pa imate idealnu priliku da uporedite ondašnju levicu i skorašnju bombu, takođe levom nogom, ali sa ivice šesnaesterca u dresu Birmingema. |suj| toz| nsw| iun| hdj| tby| yfv| sru| caq| mlb| zts| ipm| erq| idu| vhj| owf| sap| anc| cdt| qck| qwf| sep| frf| ril| ncy| qct| ivw| ehs| psp| adn| tni| upm| ett| dwd| fca| nzi| ijt| bye| bii| nzh| aby| sik| fsz| len| yuh| lda| jst| fob| nsu| vhg|