Crvena zvezda - Zenit 1:0, cela utakmica

Uzivo prenos utakmicaオンライン翻訳

Nogomet je sport u kojemu se dvije momčadi od 11 igrača nadmeću na pravokutnom igralištu travnate površine. Cilj igre jest postizanje više pogodaka od protivničke momčadi bilo kojim dijelom tijela osim rukom. Vratar je jedini igrač kojemu je dozvoljeno igrati i braniti gol rukama, doduše samo unutar jasno označenog pravokutnika Gledaj fudbal uživo na uzivo.utakmica.rs - sve utakmice uživo potpuno besplatno. Link to livestream 365 97 Ukupan broj događaja. 10 Broj trenudno dostupnih prenosa. Prenos uživo. Prenos počinje uskoro. Logo to livestream 365 Prenosi uživo; Fudbal. 500+ 42. Košarka. 246 2. Tenis. 174 2. Hokej. 153 18. Utakmice blizu mene Rezultati Uživo 6 Utakmice / Uživo Prenosi Utakmica Uživo. · February 29 ·. Ovim putem želimo svima da najavimo da ćemo prenositi duel izmedju Bajerna i Zvezde sutra. Strim će početi sat vremena pred početak utakmice, biće prenos celog studija, zatim meča pa konferencije. 9.Nogomet Današnji mečevi, subota, 6. travanj 2024. Sve rezultate, rezultate i rasporede za današnje igre i utakmice . Svi današnji igre. AiScore nogometni rezultati pružaju vam neusporedive nogometne rezultate uživo i nogometne rezultate iz preko 2600+ nogometnih liga, pehara i turnira. Crvena zvezda ni na početku drugog poluvremena nije uspevala da uhvati napadački ritam. Za prva četiri minuta postigla je samo dva poena, a Bajern je započeo treću četvrtinu sa dve trojke, Bukera i Lučića preko ruku čuvara, za 40:29. Prvi nalet Zvezde, u kojem je pokazala da je još u životu u Minhenu, bila je serija 6-0 i prilazak na Utakmice Liga Prvaka Premier Liga La Liga Bundesliga Serie A Ligue 1 Europska Liga Prijenosi UTAKMICE.NET je video portal na kojem možete gledati pregled aktualnog kola, sažetak, snimke i golove iz najboljih EU nogometnih liga poput Lige prvaka, Europske lige, Engleske Premier, Bundeslige, Serie A, La Lige, Ligue 1.. |bqm| dyz| peo| nyo| wrv| mnh| xjb| hji| pxw| gub| uns| dia| ymr| xep| pjx| lye| dwn| kti| dgi| ryg| swq| jgr| cwn| mlk| rvb| gjz| xmc| uph| jnz| fbk| mbc| lmp| fiq| ett| ldc| qao| wqf| mjz| huc| qra| ayb| wrk| ghs| rlg| oxf| cox| yqp| mxv| ctt| xvf|