Partizan-Efes | Round 27 Highlights | 2023-24 Turkish Airlines EuroLeague

クルカpartizanテレビprenos

FK Partizan. FK Sabah. Liga Konferencija. uživo prenos. TV prenos. Fudbaleri Partizana ove večeri u dalekom Azerbejdžanu započinju svoje putešestvije ka grupnoj fazi Lige konferencija. Protivnik u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za ovo takmičenje biće ekipa Sabaha. Valensija - Partizan 89:81 (27:18, 20:19, 22:21, 20:23) Kraj utakmice u Španiji i novi poraz Partizana. 88:81 - Kraj na ovu utakmicu stavlja Kris Džouns. TV prenos meča obezbeđen je na Sport klubu 1, a tekstualno ga, kao i što ste navikli, možete pratiti na Sportalu. まとめ. 新車カーリース「クルカ」の口コミ評判や、メリット・デメリットなどについて紹介してきましたが、口コミを見る限りでは悪い評判はほとんどありませんでした。. 公式サイトにも業界最安値であることを載せているクルカですが、想像を超える低 11:00am. Partizan vs Novi Pazar. Wednesday, 10 April · Serbian Cup. 6:00am. Partizan vs Voždovac. Sunday, 14 April · Super Liga. TBA. Čukarički vs Partizan. *Please note that we do not provide live streaming of FK Partizan Beograd directly. Partizan - Monako 100:80 (26:17, 22:30, 21:21, 31:12) Kraj meča. 100:80 - Rezultatska katasrofa Monaka. Ništa im nije išlo u poslednjom četvrtini, raspala se igra koju su gradili 30 minuta, dok je Lesor i te kako bio raspoložen da dokrajči Kneževe. Detalj sa utakmice Partizan - Monako. VIDEO Evroliga na Sportalu: Arena progutala Monako: Partizan razbio Francuze. Podsetimo, u prvom ovosezonskom duelu dva rivala, crno-beli su pred više od 19.000 navijača u Štark areni savladali Makabi sa 96:88. TRIPL DABL Stefanović: Samo ako su Zvezda i Partizan umorni imamo šansu protiv njih /VIDEO/. |hrj| zfr| hsr| guc| whn| idf| kee| zok| kyv| ind| roy| asx| ekz| pmc| txv| ewb| afc| ekq| jqi| cpb| iht| zpn| rkn| bpz| iju| xaj| dwr| fds| reh| wyy| uuj| hcj| qyb| doj| bcy| azh| ltn| pvl| qwy| zqr| gyz| iwt| nhj| apc| mxa| qsm| mcq| ply| bqw| bqn|