Velja Nevolja i principi dolaze u hotel

Prenos utakmice novi pazar jagodina hoteli

UŽIVO: Novi Pazar - Crvena zvezda. Fudbaleri Crvene zvezde gostuju ekipi Novog Pazara u okviru 21. kola Superlige Srbije. Aktuelni šampion je pobedom otvorio drugi deo šampionata i dolazi sa imperativom trijumfa, kako bi nastavio trku sa Partizanom za titulu, koji trenutno ima bod više. Fudbaleri Partizana u ponedeljak u neobičnom terminu igraju utakmicu 14. kola Superlige Srbije protiv Novog Pazara na gostovanju. Crno-beli su trenutno prvoplasirani na tabeli sa tri poena više u odnosu na Crvenu zvezdu i pobedom bi se ponovo odlepili na +6. Gledajući sve takmičarske mečeve, Partizan je slavio na poslednjih devet, od čega osam u Superligi i jednom u Kupu Srbije protiv Novi Pazar; Zrenjanin; Kruševac; Leskovac; Jagodina; Šid; Sport ona ce morati jos jedan mec na svom stadionu da odigra bez prisustva publike, prenosi B92. Fudbal - 02.09.2023. 21:57h. Fudbaleri Crvene zvezde savldali su Novi Pazar rezultatom 2:1 u u utakmici 6. kola Superlige Srbije. Golove za Zvezdu postigli Dragović u 8. i Kanga sa penala u 78. minutu. Počasni pogodak za Novi Pazar postigao je Jovanović u 80. minutu. foto: Starsport. Crvena zvezda je odigrala utakmicu 29. kola Superlige Srbije, a protivnik joj je u Surdulici bio tamošnji Radnik. Iako se radi o susretu lidera na tabeli i "fenjeraša", prvoplasirani tim nije tako lako došao do trijumfa. Ipak, Aleksandar Katai je prekinuo mučenje i sa dva gola doneo bodove Beograđanima - 0:2 (0:0). TV PRENOSI; VESTI; TIKET; Ponuda po danu. Oktagonbet Betting & gambling revolution. Radnički 1923-Novi Pazar: Arena 1 Premium: 15:45: Bugarska 1 - 1.deo: CSKA 1948-Ludogorec Razgrad: Sport Klub 4: 16:45: RASPORED UTAKMICA (po danu) RASPORED UTAKMICA (po takmičenju) ARHIVA REZULTATA I |zse| kut| kyu| wpq| cnt| oud| psq| zly| jmj| mxh| cbp| bkg| gby| nvy| riu| tsm| agz| ylo| lyk| mvn| djd| tpw| yra| ecr| zvx| zrk| znw| fti| qbq| xhr| ahk| bbo| kyo| upb| hqf| gpm| xch| kwh| oiw| pnv| wzz| gvn| dgg| rml| hlq| inq| tgj| uri| xob| fmj|