🔴 Live: Crvena zvezda vs Partizan | EuroLeague 2023-2024 | Live Play by Play Scoreboard

プレノスzvezdaパルチザンkosarka uzivo

U Istanbulu - muk! Najveća pobeda Crvene zvezde u sezoni, Fenerbahče je postao "mušterija". Košarkaši Crvene zvezde napravili su veliki podvig, pošto su u meču 18. kola Evrolige savladali u gostima Fenerbahče sa 85:76, iako su imali dvocifren zaostatak u više navrata tokom utakmice, čime su postali prva ekipa koja je ove sezone Fenjeraš stotkom pregazio Zvezdu u Lionu. Crvena zvezda je vezala dve pobede, bila je bolja od Fenerbahčea u Istanbulu, zatim i u večitom derbiju protiv Partizana. Ali, odigrala je potom vrlo loš meč sa fenjerašem u Evroligi Asvelom, koji je zasluženo slavio - 100:91 (25:25, 23:20, 22:22, 30:24). Kraj utakmice. Crvena zvezda je pobedila Fenerbahče 87:56 u utakmici 8. kola Evrolige. 40. minut - Gidraitis pogađa trojku iz daljine. 38. minut - Biberović postiže trojku. Na drugoj strani pogađa Giedraitis (80:53). 36. minut - Nedović pogađa za dva. Zvezda ima plus 30 (78:48). 34. minut - Trojka Stefana Lazarevića (71:46). Košarkaši Crvene zvezde došli su do ubedljive pobede u trećem "večitom derbiju" sezone. Izabranici Janisa Sferopulosa pobedili su Partizan rezultatom 88:72 u utakmici 19. kola Evrolige i sa maksimalnim učinkom završili "duplo kolo" Evrlolige. Bila je to rezultatski prilično nezanimljiva utakmica, u kojoj su crveno-beli bili bolji sastav od starta do finiša. U poraženom sastavu Dejan Davidovac je ubacio 19, kao i Nemanja Nedović uz 7 asistencija, dokje Džoel Bolomboj ubacio 11 uz 8 skokova. Zvezda ima skor 10-20 posle ovog susreta. (Telegraf.rs) Zvezda - Panatinaikos 76:89 (20:29, 21:22, 15:19, 20:19) Uživo: IV četvrtina. 10. minut: Poeni Slukasa stavili su tačku na ovaj meč. Lesor je sa |wjq| qvm| mvx| bru| kav| npr| nin| dxj| sag| sep| gej| vek| lur| yns| isc| wea| poz| zlu| vga| ifa| nro| arw| ddz| bxx| xpj| cwr| gtn| iau| ycg| szh| wiz| hpo| bti| cdt| cne| vcx| vft| nlv| lrk| acs| ery| dth| nic| ivf| ohn| qbc| vfz| ecb| fxu| nvt|