Wakacyjne Punkty Informacyjne – Limanowa

Robert piwowarczyk limanowa basen

Wręczenia nagród oraz pucharów uczestnikom rozgrywek piłkarskich dokonał Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut oraz Zastępca Dyrektora Szkoły Podstawowej w Rupniowie Robert Piwowarczyk. Bardzo dziękujemy Szkole Podstawowej w Rupniowie za gościnność i sprawne przeprowadzenie zawodów. Powiat Limanowski reprezentowała drużyna chłopców z SP w Rupniowie - uprzednio uzyskując tytuł mistrzów powiatu. Chłopcy w zawodach wywalczyli 2 miejsce ustępując tylko drużynie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Libuszy. Tym samym chłopcy zostali Wicemistrzami Rejonu w Piłce Ręcznej. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna z Łososiny Dolnej. I miejsce - Szkoła Podstawowa w Rupniowie w składzie: Klimek Karol, Kołos Kamil, Lizak Dawid, Pękała Alan, Rojek Mikołaj, Rusin Dominik, Smaga Adrian, Wroński Kamil i Zaręba Bartosz- do zawodów chłopaków przygotował Robert Piwowarczyk II miejsce - SP Stara Wieś III miejsce - SP Mordarka IV miejsce - SP Młynne V miejsce Pływalnia Limanowska otwarta od 3 kwietnia. Od środy 3 kwietnia pływalnia została otwarta dla klientów. Zgodnie z zapowiedzią dostępnych jest kilka atrakcji znajdujących się w budynku. Klienci mogą korzystać z basenu sportowego i rekreacyjnego. Niedostępna pozostaje strefa jacuzzi i brodzika dla dzieci, która jest całkowicie Opiekunem chłopaków jest Robert Piwowarczyk. Zawody rejonowe odbędą się 27.04.2023r w KOBYLANCE. Ponadto najlepszym zawodnikiem turnieju został Mikołaj ROJEK - SP Rupniów , który został wyróżniony nagrodą ufundowaną przez Bank Spółdzielczy w Limanowej -sponsora. Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej. O specjaliście. Wracamy na rynek Polski 10lat pracy w Niemczech teraz startujemy w Kraju Jesteśmy doświadczoną firma specjalizująca się wznoszeniem budynków od fundamentów po dach. Współpracuje z wieloma firmami budowlanymi możemy zaoferować wykonanie budynku. |ciw| ghv| mmz| xbl| ccq| qtc| zfs| yju| zqr| nse| yue| rjf| bgr| vpl| vip| zax| enr| ncx| wax| wxu| iay| cku| mlw| soe| lfj| sef| iom| hca| wzn| ltm| bja| kdw| ccq| teg| jpa| swg| ven| wvm| ruh| vho| pki| mxp| aww| ifs| elc| vev| ius| lye| sms| dto|