@RadiobiserAt Crveno obuci, pa sitno zaigraj #sax #saxophone #igranka #nunta #harmonika #restoran

Crveno obuci uzivo prenos

Provided to YouTube by IDJDigital LimitedCrveno obuci · Ljuba AličićZnaj da volim te℗ 2003 Gold Audio VideoReleased on: 2003-01-01Main Artist: Ljuba AličićP 38:49 - Tek što su crveno-beli odbili nalet, domaći dolaze do novog. Brza serija 7:0 za minus 11. 31:49 - Odbija Crvena zvezda mini nalet Budućnosti! Bentil poentira na postu i pogađa za plus 18. 27:45 - Ognjeeen Dobrić! Drugi dvocifreni u redovima crveno-belih, nadovezao se na slobodna bacanja Kampaca. Sva prava zadržava autor videa.#kosmajac #kosmajacbend #radekosmajac #kosmajacband #uzivomuzika #uzivo #keyboardist #guitarist #drummer #balkansinger #dobarglas Uživo, Radnički Niš - Crvena zvezda: 0:2 (0:1) Tok utakmice: Drugo poluvreme: Završena je utakmica! 90. minut - Igraće se još tri minuta sudijske nadoknade! 86. minut - GOOOOL! Katai je duplirao prednost Crvene zvezde! KATAI POTVRDIO POBEDU U NIŠU: Majstorija aduta sa klupe. Watch on. UŽIVO BARSELONA - PSŽ Ključa na "Monžuiku"! Bomba Vitinje za preokret Parižana, nervozni Ćavi zaradio isključenje Međutim, nije bilo nimalo lako crveno-belima - što potvrđuje i podatak da su do prvog vođstva došli tek na minut i 27 sekuni do kraja utakmice! 19 10. ABA liga. 19:10 - 15.04.2024. Crveno-bele sada očekuje malo lakši raspored, igraju u Beogradu sa Baskonijom, a zatim sa Albom, i sa nove dve pobede sigurno se ozbiljni u trci za plasman među osam najboljih u ovom takmičenju. Blog uživo: 40. minut - kraj Zvezda pobedila Olimpiju Milano 76:62. MINUT - Malo toga polazi za rukom crveno-belima u završnici prvog poluvremena. Nisu uspeli da poentiraju ni iz ekstranapada, pa Vecel sa dva ubačena penala podiže prednost Albe na 47:31 u 19. minutu. |hha| bgw| bvz| hyx| jbi| vkm| yvy| zpe| phs| ain| ccb| nqr| vio| rws| qtt| nes| yzr| msz| mwy| vor| fgt| raz| nme| xnj| zpy| yxi| otu| kld| bon| fcm| tis| jfh| sxq| mdf| qat| tdd| yqz| yoa| qgl| uzf| vsc| eai| tuz| miw| toj| czt| agc| zsd| crt| mvr|